The Walking Dead: The Final Season po premierze

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
The Walking Dead: The Final Season po premierze - gamedot.pl

 Przedwczoraj miała miejsce premiera pierwszego epizodu nowego, ostatniego sezonu The Walking Dead: The Final Season.

 Wszyscy fani przygód Clementine i zombiaków nie powinni być zawiedzeni. Opinie i recenzje wyglądają obiecująco. Przykładowo na metacritic ma ocenę 8.2. Osoby, które już grały piszą o stałym plusie gry, czyli świetnym klimacie i fabule gry. Podkreśla się  polepszony system walk i zaktualizowane wizualne aspekty gry. Aby polepszyć interaktywność głównej postaci twórcy zatrudnili Gary’ego Whitta scenarzysty pierwszego sezonu gry, aby fani, którzy towarzyszyli głównej bohaterce byli zadowoleni z zakończenia. W opiniach pisze się również o zbyt wolnym tempie, a chwali się za zakończenie, które podobno jest bardzo emocjonujące. Szykujcie chusteczki.

 Gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Warto przetestować grę w darmowej wersji demonstracyjnej ( niedostepna na Switch). Na razie nic nie wiadomo czy nowy sezon pojawi się na telefony z androidem i iOSem. 

 Telltale Games ujawniło również na twitterze terminy pozostałych epizodów. Zakończenie historii Clementine nastąpi 18 grudnia. 

 Dla niezdecydowanych lub osób które nie miały styczności z grą z serią, polecam obejrzeć gameplay nagrany na Xbox One:

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles PS4

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles PS4

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles to przygodowa gra akcji w klimacie fantasy. Akcja Yonder rozgrywa się na rozległej wyspie Gemea. To pokryty bujną roślinnością ląd, na którym...

29,00Do sklepu

0 Komentarzy