Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach - gamedot.pl

 Studio Arkane robi sobie przerwę od marki Dishonored. Fani serii mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ twórcy podczas odbywającego się nie dawno quakeconu podkreślili, że w najbliższych latach nie zobaczymy gier w tym uniwersum.

  Dishonored odpoczywa a studio od jakiegoś już czasu szykuje się do produkcji gry w systemie „gry jako usługi”. Nie wiemy prawie nic o nowym projekcie, wiadomo jednak, że nowy tytuł będzie korzystał z elementów niedokończonej gry studia „The Crossing”.

  Ricardo Bare’ą  główny projektantem studia powiedział, że studio chce pójść w budowanie społeczności tworząc online czy mulitplayer gry skupione wokół społeczności.

 Zawieszenie następuje mimo w miarę dobrych wyników sprzedaży, druga część Dishonored zanotowała 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy, a ostatni Prey 1,5 miliona kopii. Studio zdecydowanie jendak  liczyło na więcej.

 Nie ma co się smucić i na pewno warto czekać na nowe pomysły od studia Arkane. Miejmy nadzieje, że nowe projekty będą równie ekscytujące dla graczy niczym pierwszy raz gdy Corvo zakładał maskę.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

LEGO: Piraci z Karaibów X360 (gra używana)

LEGO: Piraci z Karaibów X360 (gra używana)

LEGO Piraci z Karaibów: to gra zręcznościowa w świecie Piratów z Karaibów z udziałem jego barwnych postaci w formie klocków LEGO. Gracze będą wziąć udział w przygodach ze wszystkich...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl