Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach - gamedot.pl

 Studio Arkane robi sobie przerwę od marki Dishonored. Fani serii mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ twórcy podczas odbywającego się nie dawno quakeconu podkreślili, że w najbliższych latach nie zobaczymy gier w tym uniwersum.

  Dishonored odpoczywa a studio od jakiegoś już czasu szykuje się do produkcji gry w systemie „gry jako usługi”. Nie wiemy prawie nic o nowym projekcie, wiadomo jednak, że nowy tytuł będzie korzystał z elementów niedokończonej gry studia „The Crossing”.

  Ricardo Bare’ą  główny projektantem studia powiedział, że studio chce pójść w budowanie społeczności tworząc online czy mulitplayer gry skupione wokół społeczności.

 Zawieszenie następuje mimo w miarę dobrych wyników sprzedaży, druga część Dishonored zanotowała 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy, a ostatni Prey 1,5 miliona kopii. Studio zdecydowanie jendak  liczyło na więcej.

 Nie ma co się smucić i na pewno warto czekać na nowe pomysły od studia Arkane. Miejmy nadzieje, że nowe projekty będą równie ekscytujące dla graczy niczym pierwszy raz gdy Corvo zakładał maskę.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy