Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe części Dishonored nie pojawią się w najbliższych latach - gamedot.pl

 Studio Arkane robi sobie przerwę od marki Dishonored. Fani serii mogą czuć się zawiedzeni, ponieważ twórcy podczas odbywającego się nie dawno quakeconu podkreślili, że w najbliższych latach nie zobaczymy gier w tym uniwersum.

  Dishonored odpoczywa a studio od jakiegoś już czasu szykuje się do produkcji gry w systemie „gry jako usługi”. Nie wiemy prawie nic o nowym projekcie, wiadomo jednak, że nowy tytuł będzie korzystał z elementów niedokończonej gry studia „The Crossing”.

  Ricardo Bare’ą  główny projektantem studia powiedział, że studio chce pójść w budowanie społeczności tworząc online czy mulitplayer gry skupione wokół społeczności.

 Zawieszenie następuje mimo w miarę dobrych wyników sprzedaży, druga część Dishonored zanotowała 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy, a ostatni Prey 1,5 miliona kopii. Studio zdecydowanie jendak  liczyło na więcej.

 Nie ma co się smucić i na pewno warto czekać na nowe pomysły od studia Arkane. Miejmy nadzieje, że nowe projekty będą równie ekscytujące dla graczy niczym pierwszy raz gdy Corvo zakładał maskę.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]