Diablo III na Nintendo Switch

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Diablo III: Eternal Collection zawierającą Reaper of Souls i pakiet Przebudzenie Nekromantów nadchodzi na Nintendo Switch tej jesieni !

 Nintendo przygotowało specjalne bonusy, które pojawią się tylko na ich konsoli. Fragmenty świata Zeldy w Sanktuarium, stworzenie towarzyszące Koko, ramkę portretu Trójsiła oraz wyjątkowy zestaw do transmogryfikacji, który pozwoli twoim bohaterom przywdziać kultowy pancerz Ganondorfa, otrzymać można również wyjątkowe skrzydła Echa Maski.

 Na Nintendo Switch będzie można grać w kilku różnych trybach. 4 graczy może grać w Diablo III na jednej konsoli Switch korzystając z dzielonego ekranu. Na maksymalnie czterech konsolach Switch. Drużyna może również grać online, dzięki serwisowi Nintendo Switch Online, który pojawi się w tym miesiącu. Pojawiają się także, wraz z nowym serwisem takie usługi jak możliwość zapisu stanu gry w chmurze.

 Gracze z pewnością czekali na ogłoszenie Diablo 4, na to przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednakże wiadomość o współpracy między Nintendo a Blizzardem jest równie dobra.

 18 letnia przerwa jaką wzięli od siebie studio Blizzard i firma Nintendo dobiegła końca. Pete Stilwell jako senior producent wyraził nadzieję, że  t dopiero początek owocnej współpracy miedzy Blizzardem a Nintendo.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Red Dead Redemption 2 XONE

Red Dead Redemption 2 XONE

Cena może ulec zmianie. Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl