Film Uncharted ma juz scenariusz i jest bliski realizacji

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Film Uncharted ma juz scenariusz i jest bliski realizacji - gamedot.pl

 Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a jest w trakcie realizacji, wiemy już to od dawna.

  Pierwsze wzmianki o powstawaniu filmu usłyszeliśmy w 2009 roku, w między czasie projekt zyskiwał i tracił scenarzystów, reżyserów i aktorów. Jednakże ostatnimi czasy produkcja filmu na podstawie serii gier studia Naughty Dog’s – „Uncharted” nabiera rozpędu. Znamy już reżysera, jest nim Shawn Levy (znany z serii filmów Noc w muzeum oraz serialu Stranger Things), a za scenariusz odpowiedzialny jest Joe Carnahan.

 W wywiadzie dla ThePlaylist reżyser zapewnił, że film ma solidny gotowy już scenariusz i gwiazdę. Jest nim aktor Tom Holland ( Spider-man: Homecoming i Avengers: Infinity War) zagra młodego Nathana Drake’a, prawdopodobnie więc film będzie prequelem dla historii głównego bohatera. Dodatkowo wiemy, że angaż w filmie dostał Bryan Cranston (Breaking Bad), na razie nie wiadomo kogo zagra. Największą rolę, dorosłego już Drake’a nadal nie wiadomo kto zagra. Wielu fanów prawie od początku powstania pomysłu na film, liczy na angaż dla Nathana Filliona (Firefly), który od dawna wyraża swoją chęć zagrania w adaptacji gry. Aktor zrealizował nawet z reżyserem Allanem Ungarem 14 minutowy fanowski film „Uncharted: Live Action Fan Film”.

 Reżyser zapewnia,, że film jest na horyzoncie i nie długo zaczną produkcję, on sam twierdzi, że jest bardzo podekscytowany na kręcenie tego filmu. Mimo to nie znamy daty premiery i pewnie przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat, patrząc optymistycznie na ten projekt.

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]