5 sposobów na wyrwanie dziewczyny – gracza - Felieton

34
mefi

Bycie graczem nie jest łatwe i wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Brak czasu na filmy, randki i kolacje przy świecach, to tylko wierzchołek góry lodowej. Co zrobić, żeby znaleźć drugą połówkę, która będzie kochała gry wideo? Wystarczy zastosować się do tych 5 sposobów, które pozwolą wam wyrwać najlepszą dziewczynę, która jest zakochana w grach.

 

Sposób 1: E-sportowiec

 

Wiemy dobrze, że sportowcy to najlepsze „ciacha” na kuli ziemskiej. Nie dość, że mają dużo hajsu to dodatkowo nigdy się nie nudzą. Fani gier wideo mają również swoich idoli w postaci e-sportowców, którzy często podróżują po całym świecie. Jeśli zatem interesujesz się grami i masz doświadczenie to warto zastanowić się nad prawdziwą karierą gracza.

Jest też jeszcze jedna możliwość – wystarczy, że będziesz udawał profesjonalnego gracza jakiegoś mniej znanego zespołu, a tak naprawdę nigdy z niczym podobnym nie miałeś styczności. Uwaga! Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i prawdopodobnie prędzej, czy później prawda wyjdzie na jaw, a wówczas może być za późno. Zdecydujcie zatem, którą drogą pójdziecie!

 

Sposób 2: Osiągnięcia

 

Z tej sposobności może skorzystać tylko osoba, która naprawdę ma się „czym” pochwalić. Kilka mało znaczących osiągnięć na koncie nie spowoduje, że najlepsza laska może na ciebie zwrócić uwagę, ale jeśli będziesz najlepszy na świecie, albo chociaż w Polsce, to na pewno będziesz bliżej grona osób, które zainteresują się Tobą i Twoimi wynikami.

Ten sposób jest o tyle trudny, że wymaga spędzenia wielu godzin porzed komputerem/konsolą, aby lista osiągnięć robiła wrażenie. Nie wątpię, jednak, że każdy z was ma jakiś achievement, który sprawi, że dziewczyna będzie wasza.

 

Sposób 3: Cosplayer

 

Cosplaye w ostatnich latach są naprawdę popularne, a przez to organizuje się coraz więcej imprez, na których można poznać wielu interesujących ludzi, w tym nieźle „odpicowane” dziewczyny. Chyba każdy z nas (gracz) miał na swojej ścianie w pokoju plakat jakiejś bohaterki z gry wideo. Dlaczego by nie poszukać dziewczyny, która za taką postać się przebiera?

Pamiętajcie, że dla cosplayerek najważniejsze są szczegóły, dlatego nie wystarczy założyć karton na głowę i powiedzieć, że jestem Wall-E z filmu Disneya. Tutaj trzeba włożyć duszę i kilka kropli potu. Obiecuję, że jeśli poświęcicie dłuższą chwilę to nie jedna dziewczyna będzie chciała zrobić sobie z wami selfie, a to tylko krok o zdobycia jej numeru telefonu. Do dzieła!

 

Sposób 4: Kolekcjoner

 

Nie ma nic bardziej „podniecającego” jak rzadkie wersje kolekcjonerskie. Zanim zaprosisz dziewczynę, która interesuje się grami stwórz w swoim pokoju istne muzeum najlepszych gier. Nie ukrywam, że trochę pieniędzy na to przeznaczysz, ale przecież miłości nie można rozliczyć w wydanych złotówkach.

Jeśli dziewczyna kocha gry wideo to z pewnością doceni Twoją kolekcję gier na półce, a gdy będziecie już blisko siebie nie zapomnij pokazać jej swojego Steama!

 

Sposób 5: Gry MMO

 

Chyba najbardziej popularny sposób na wyrwanie laski, która interesuje się grami. Gdzie znajdziesz więcej dziewczyn, które fascynują się wirtualnym światem jak nie w grach MMO pokroju World of Warcraft? Problem w tym, że jej nie widzisz, a gdy okaże się, że nie pasuje do Twojego gustu może być już za późno, bo przecież wydane pieniądze na kawę w pobliskiej kawiarni nie mogą się zmarnować.

W takiej sytuacji trzeba sprytnie wywinąć się z sytuacji. Chociażby umówionym spotkaniem z kolegami, którzy właśnie na ciebie czekają.

 

Mam nadzieję, że powyższe sposoby spodobają się wam na tyle, że nie omieszkacie z nich skorzystać, ale pamiętajcie, aby później mnie poinformować w komentarzu, jak wam poszło. Oczywiście wszystkie podane możliwości mogą być również wykorzystane w drugą stronę, gdy dziewczyna pragnie wyrwać chłopaka gracza. Do boju!

O autorze
mefimefi
292 0
Gracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich

3 Komentarze

awatar
Darek (gość) 6 lat temu

autor zdobył dziewczynę którym sposobem? :D

0 Odpowiedz
awatar
hehe (gość) 6 lat temu

jezu, co za bezsens, wyrywać dziewczynę na fikcyjne wartości, trzeba rozmawiać, zaciekawić sobą, a nie chwalić się jakimś gównem ;-;

0 Odpowiedz
awatar
Termi1878 (gość) 8 lat temu

Ja wyrwałem dziewczynę na moje umiejętności grania, wiedzę o grach i technologiach oraz umiejętność programowania. Dziewczyny programujące FTW!

1 Odpowiedz

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]