Virtus.pro z miesiąca na miesiąc coraz wyżej w rankingach hltv

ruthless - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Virtus.pro cały czas płynie na fali swojego zwycięstwa na turnieju ELEAGUE w Atlancie. Dodatkowo na wysoką pozycję Polaków wpłynęły roszady na szwedzkiej scenie. Aktualna drużyna fnatic całkowicie wypadła z rankingu. Z pewnością wkrótce do niego wrócą, lecz będziemy musieli poczekać aż zaprezentują się na jakimś większym turnieju. Z kolei bezpośrednimi spadkobiercami wielokrotnych mistrzów stał się zespół GODSENT, więc to oni przejęli czołowe miejsce w rankingu. O ile w czołowej dziesiątce zazwyczaj dużo się nie zmienia, o tyle na dalszych lokatach nastąpiło spore przetasowanie. Na uwagę zasługuje awans o 10 miejsc drużyny Heroic, która uplasowała się w ubiegłym miesiącu na pozycji. Również MK oraz Echo Fox przesunęli się do góry aż o 8 oczek. Największy postęp zanotowała kontrowersyjna drużyna Space Soldiers, która awansowała aż o 16 pozycji. Niestety czasy kiedy mieliśmy w rankingu aż 3 polskie formacje bezpowrotnie minęły. Po przetasowaniach na lokalnym podwórku Kinguin wypadło z rankingu, a AGG rozwiązało się.

 

 

źródło: hltv.org

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]