Shadow Warrior 2 na PC w październiku, na konsolach dopiero w 2017

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Shadow Warrior 2 na PC w październiku, na konsolach dopiero w 2017 - gamedot.pl

Pełen bardzo brutalnych pojedynków Shadow Warrior pokazał, że w branży wciąż jest miejsce na strzelaniny FPP w klasycznym, szybkim stylu. Bardzo lubimy tę grę, dlatego niecierpliwie czekamy na jej sequel - a właśnie ogłoszono, że na PC pojawi się on już 17 październka.

 

 

Czy premiera w samym centrum wysypu hitów ma sens? Wydaje się, że wydawca (Devolver) nie jest do tego przekonany dlatego wersje na PS4 i XOne ukażą się później, "na początku 2017 roku". Takie rozdzielanie premier ma zapewne na celu wybadać to, który rynek będzie chłonniejszy i w jakim momencie lepiej wypuszczać nowe tytuły.

 

Kiedy by Shadow Warrior 2 jednak nie wyszedł to my będziemy mu kibicować, to przecież gra polskiego Flying Wild Hog!

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dragon Ball Z : Kakarot PS4

Dragon Ball Z : Kakarot PS4

Przeżyj historię Goku w DRAGON BALL Z: KAKAROT! Poza epickimi bitwami doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku. Odkryj nowe obszary i...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl