starcraft 2 cover.jpg

STARCRAFT 2: WINGS OF LIBERTY

Seria: Starcraft

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacji słynnej turniejowej strategii czasu rzeczywistego, skupiającej się na zmaganiach między Terranami, Protossami i Zergami. Na pozostałe epizody składają się Heart of the Swarm oraz Legacy of the Void.

Fabuła: Kampania jednoosobowa StarCraft II: Wings of Liberty ukazuje losy rasy Terran po StarCraft: Brood War, pozwalając nam się wcielić w Jima Raynora, odsuniętego od wszelkich wpływów rebelianta przeciwko odbudowanym po najeździe Zergów Dominium Terran, przewodzonym przez stosującego podstęp Arcturusa Mengska. W miarę bratobójczych walkach demony przeszłości wracają, a Protossi i Zergowie szykują się do ponownego ataku.

Rozgrywka: StarCraft II: Wings of Liberty oferuje kampanię, w ramach której możliwe jest wykonywanie misji w dowolnej kolejności i swobodny wybór technologii do opracowania. Ciężar rozgrywki jest jednak skupiony na trybie gry wieloosobowej, w którym od razu dostępne są trzy charakterystyczne dla StarCrafta rasy. Mechanika gry tradycyjnie dla gatunku polega na zdobywaniu surowców i rozwijaniu bazy po to, by stworzonymi siłami wojskowymi zaatakować bazę przeciwnika. Grę cechuje odnowiona w stosunku do pierwowzoru szata graficzna.

Wasza ocena
9
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera w Polsce:
Premiera na Świecie:
Wydawca w Polsce:
Wydawca:
Studio:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie