Ubisoft w przyszłym roku zaoferuje nam dobre gry

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ubisoft w przyszłym roku zaoferuje nam dobre gry - gamedot.pl

Ubisoft szykuje dla graczy ciekawe propozycje. Francuski wydawca przyznaje, że przyszły rok będzie obfitował w ważne premiery. Dodatkowo wysokie inwestycje na dział R&D zostaną podtrzymane – zatem nadal odpowiedni ludzie będą szukać świeżych pomysłów, koncepcji. Takie oświadczenie ma związek z prezentacją finansowego raportu (na spotkaniu z inwestorami).

 

To bez wątpienia dobra informacja. Może Ubi wrzuci do swojego portfolio jakieś nowe marki – zaoferuje nam coś innowacyjnego, potrafiącego przełamać wyeksploatowane schematy. Czy właśnie takie będzie – przedstawione na E3 2015 – For Honor?

 

Jeśli jesteśmy przy przyszłorocznych propozycjach – najwięcej powiedziano o Far Cry: Primal i Tom Clancy’s The Division. Pierwsza gra ponoć rozbudza wielkie zainteresowanie, większe niż Far Cry 4. To piękna produkcja – produkcja, która będzie legitymować się wysoką grywalnością. FC:P nie pojawiło się na targach E3, bo Ubi musiało dokonać pewnego wyboru (problem bogactwa w ofercie). Na konferencję przewidziano pewną ilość czasu.

 

Deweloping gry The Division zmierza w dobrym kierunku. Jej jakość – choćby aspekty techniczne - jest bardzo wysoka. Fani gamingu powinni być zadowoleni. Stwierdzenie to tyczy się także planowanych testów wersji beta (zapisy? odwiedzajcie ten adres). Sami przedstawiciele handlu spodziewają się mocnego popytu na omawiany tytuł (premiera 8 marca 2016 roku).

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gigantosaurus The Game NS

Gigantosaurus The Game NS

W grze Gigantosaurus: Gra, gracze mogą eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując świat,...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl