Twórcy Playerunknown's Battlegrounds o problemach z BP i oszustami

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Twórcy Playerunknown's Battlegrounds o problemach z BP i oszustami - gamedot.pl

 

 

Twórcy PUBGA postanowili przeprosić fanów za występujące po premierze finalnej wersji gry problemy z punktami BP. Wszystkie pokrzywdzone osoby mają otrzymać stosowną rekomendację w postaci wspomnianych punktów.

Dostaniemy je po kliknięciu w odpowiednią informację, która zapewne pojawi się w samej produkcji. Warto zaznaczyć, że są one przyznawane społeczności na całym świecie w związku z czym musimy uzbroić się w cierpliwość jeśli jeszcze ich nie otrzymaliśmy. 

Ewentualne reklamacje złożymy maksymalnie do 9 lutego do godziny 15:59. Dodatkowo jeśli będziemy starali się odebrać nagrody po terminie nie zostaną one przyznane - nie należy więc zwlekać jeśli owa informacja pojawi się na ekranie. 

Jednak fani zdają się przejmować, czym zgoła odmiennym i widać, to po liście odpowiedzi jaką otrzymało studio mianowicie - cheaterami. Pojawiły się rządania, by firma zablokowała dostęp do Battleground's osobom pochodzącym z Chin, gdyż większość, to właśnie w tym kraju upatruje źródła problemu. 

Co ciekawe Steam zanotował w ostatnim okresie wzrost zainteresowania produktem ze strony chińskiej społeczności niestety wraz z tym miała napłynąć spora liczba oszustów. Sam twórca Brendan Greene przyznał w grudniowej rozmowie z Kotaku, że większość cwaniaków pochodzi właśnie z tego kraju. 

Wymowny jest pewien komentarz użytkownika Steam - Spud skierowany w stronę PUBG Corp. w którym prosi, by firma zamiast skupiać sie na ciągłym zarabianiu zaczęła dbać o bezpieczeństwo fanów i zaczęła na poważnie działać w kwestii cheaterów, albowiem przez nich tytuł jest niegrywalny. 

Osoby postulujące o nałożenie takich ograniczeń raczej nie powinny robić sobie większych nadziei, gdyż firma nie planuje wprowadzenia sankcji. 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dead Island Definitive Collection XONE [PL]

Dead Island Definitive Collection XONE [PL]

PEŁNA KOLEKCJA DEAD ISLAND – CAŁKOWICIE ZREMASTEROWANA! Piekło w raju! Przygoda twojego życia w trakcie apokalipsy zombie – teraz piękniejszej niż kiedykolwiek. Trafiasz w sam środek...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl