Twórcy Playerunknown's Battlegrounds o problemach z BP i oszustami

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Twórcy Playerunknown's Battlegrounds o problemach z BP i oszustami - gamedot.pl

 

 

Twórcy PUBGA postanowili przeprosić fanów za występujące po premierze finalnej wersji gry problemy z punktami BP. Wszystkie pokrzywdzone osoby mają otrzymać stosowną rekomendację w postaci wspomnianych punktów.

Dostaniemy je po kliknięciu w odpowiednią informację, która zapewne pojawi się w samej produkcji. Warto zaznaczyć, że są one przyznawane społeczności na całym świecie w związku z czym musimy uzbroić się w cierpliwość jeśli jeszcze ich nie otrzymaliśmy. 

Ewentualne reklamacje złożymy maksymalnie do 9 lutego do godziny 15:59. Dodatkowo jeśli będziemy starali się odebrać nagrody po terminie nie zostaną one przyznane - nie należy więc zwlekać jeśli owa informacja pojawi się na ekranie. 

Jednak fani zdają się przejmować, czym zgoła odmiennym i widać, to po liście odpowiedzi jaką otrzymało studio mianowicie - cheaterami. Pojawiły się rządania, by firma zablokowała dostęp do Battleground's osobom pochodzącym z Chin, gdyż większość, to właśnie w tym kraju upatruje źródła problemu. 

Co ciekawe Steam zanotował w ostatnim okresie wzrost zainteresowania produktem ze strony chińskiej społeczności niestety wraz z tym miała napłynąć spora liczba oszustów. Sam twórca Brendan Greene przyznał w grudniowej rozmowie z Kotaku, że większość cwaniaków pochodzi właśnie z tego kraju. 

Wymowny jest pewien komentarz użytkownika Steam - Spud skierowany w stronę PUBG Corp. w którym prosi, by firma zamiast skupiać sie na ciągłym zarabianiu zaczęła dbać o bezpieczeństwo fanów i zaczęła na poważnie działać w kwestii cheaterów, albowiem przez nich tytuł jest niegrywalny. 

Osoby postulujące o nałożenie takich ograniczeń raczej nie powinny robić sobie większych nadziei, gdyż firma nie planuje wprowadzenia sankcji. 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Deus Ex Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy