• Strona główna
  • Newsy
  • Sos - survivalowa gra z elementami społecznościowymi pojawi się w early access jeszcze w styczniu

SOS - survivalowa gra z elementami społecznościowymi pojawi się w Early Access jeszcze w styczniu

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

 

SOS jest kolejnym reprezentantem gatunku survivali, który ma być dość nietypowy względem konkurencyjnych produkcji. Pierwsze co rzuca się w oczy to możliwość głosowego komunikowania się z najbliżej stojącymi osobami (wymagany oczywiście mikrofon). Reakcją widzów na daną konwersację mają być wysyłane na ekran emotikony (zapewne opcja dla streamerów). 

Kolejną istotną kwestią jest brak konieczności zabijana każdego kogo spotkamy na swej drodze, a ilość dostępnych na mapie broni jest stosunkowo mała. To ma zmuszać do ludzi do zwyczajnej zabawy i eksploracji świata. Choć jest widoczny 30 minutowy zegar, to jednocześnie nie ma swego rodzaju strefy zmniejszającej obszar krainy, a tym samym zmuszającej fanów do bezpośredniego kontaktu i zabójstwa (te nie są śledzone). 

Gra od jakiegoś czasu jest dostępna w ramach zamkniętych testów alpha, aczkolwiek firma ogłosiła, że 23 stycznia wejdzie do Early Access na Steamie. Kwota jaką będziemu musieli wyłożyć za produkt wyniesie 29,99 dolarów. 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Deus Ex: Bunt Ludzkości X360 (gra używana)

Deus Ex: Bunt Ludzkości X360 (gra używana)

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy