• Strona główna
  • Newsy
  • Twórcy driveclub będą teraz robić gry na wszystkie platformy - dla codemasters

Twórcy Driveclub będą teraz robić gry na wszystkie platformy - dla Codemasters

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy Driveclub będą teraz robić gry na wszystkie platformy - dla Codemasters - gamedot.pl

Brytyjskie Codemasters znane niegdyś z gier takich jak Dizzy czy Micro Machines, obecnie głównie kojarzy się z Dirt Rally. I tak się składa, że pod ich wpływy dostała się właśnie bardzo silna i doświadczona ekipa, czyli ludzie należący do niedawno zamkniętego przez Sony Evolution Studios.

 

ES ostatnio dało nam pięknego i szybkiego Drivecluba, więc na pewno jego przedstawiciele szybko znaleźli wspólny język z szefami Codemasters. Rozmowy przebiegły tak dobrze, że szef Evolution został od razu mianowany na wysokie stanowisko w nowej firmie, gdzie będzie się odpowiadał za rozwój wszystkich jej projektów.

 

Najważniejsze jednak, że cała drużyna Evolution tak szybko znalazła nową pracę i będzie w stanie dalej robić wyścigi w sprawdzonym składzie. Kto wie, może dzięki temu dostaniemy jakiegoś godnego spadkobiercę Motorstorma, który ukaże się na wszystkich platformach?

 

źródło: polygon

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PS4

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PS4

Tony Hawk's™ Pro Skater™ 1 + 2 Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi symulatorami deskorolki w historii. Zagraj w odświeżone gry Tony Hawk’s™ Pro Skater™ i Tony Hawk’s™ Pro...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl