Tryb battle royale w Battlefield V pt. Firestorm

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Electronic Arts opublikowało materiał prezentujący najważniejsze informacje o Battlefield V.

 DICE nie zamierza pozostać z tyłu w obecnym trendzie na tryb battle royale.  W nowym Battlefield V dostaniemy możliwość grania w trybie battle royale pt Firestorm (Burza Ognia), która podzieli 64 graczy na 16 zespołów walczących o pozostanie przy życiu, a dostępne pole bitwy stopniowo pomniejszy otaczający lokację pierścień ognia. Wariant do tytułu trafi jednak dopiero po premierze. Wszystko w Burzy Ognia będzie rozgrywać się jak studio nazwało na „największej mapie w historii Battlefielda”

 Nie dostaniemy też w dniu premiery trybu kooperacji ( nowości  dla czterech graczy, w którym wcielamy się w spadochroniarzy działających na tyłach wrogiej armii) i personalizacji pojazdów .


 W Battlefield V twórcy rezygnują z płatnych dodatków i kont typu Premium - każdy otrzyma tę samą zawartość w darmowych aktualizacjach. Z tego względu Electronic Arts ma długoterminowy plan rozwoju gry. Deweloperzy obiecują „szereg zróżnicowanych treści” po premierze.

 W materiale dostaliśmy tęż informacje na temat kampanii single player.  Oprócz czterech dostępnych Wojennych Opowieści dostaniemy tez po premierze piątą opowieść pt. The Last Tiger.

 Drugi niezatytułowany rozdział Teatrów Wojny  zaplanowany jest na początek 2019 roku w zupełnie nowej lokacji - Grecji. Pierwszy pt. „Upadek Europy”  będzie dostępny tuz po premierze

 W  terminie 6-11 września odbędzie się otwarta beta strzelanki. Pełna wersja Battlefield V ukaże się 20 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

 Można powiedzieć, że mają rozmach ***, nic dziwnego, że premiera została przełożona.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Valhalla PS4

Assassin's Creed Valhalla PS4

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy