Netflixowski Wiedźmin w 2019 roku!

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Jeszcze tydzień temu nie było wiadomo prawie nic, teraz wiemy kto zagra Geralta. Następnie okazało się, że Tomek Bagiński nie został przypisany do reżyserii żadnego z ośmiu odcinków 1. serii. Konkretne nazwiska pozwoliły uwierzyć, że prace nad projektem naprawdę ruszyły pełną parą, choć zdjęcia mają się zacząć dopiero w listopadzie. Pogodziliśmy się tez z faktem, ze serial dostaniemy za kilka lat, tymczasem dowiedzieliśmy się, ze premiera serialu już w przyszłym roku!!! Powoli sie projekt rozkręca.

 

 Wiadomością tygodnia bez wątpię jest zatrudnienie do roli Geralta z Rivi Henry’ego Cavilla. O Cavillu w tej roli mówiło się już od czasu kiedy w  wywiadzie przyznał, ze jest fanem gry, która przeszedł dwukrotnie i chętnie by zagrał w produkcji netflixa.

 Teraz, gdy już wiemy kto będzie gromił potwory, Lauren S. Hissrich dzieli się z nami za pośrednictwem twiterra dlaczego wybrała Cavilla.

 Showrunnerka książkowej adaptacji Wiedźmina ujawniła, że przed podjęciem decyzji spotkała się lub rozmawiała z setkami innych aktorów. Dlaczego wiec ostatecznie padło na Cavilla?

 Cavill jako fan uniwersum wiedźminowskiego , był wstanie wyjrzeć poza strony scenariusza i  lepiej zrozumieć Geralta jako postać – wyjaśnia Hissrich

 Showrunnerka spotkała aktora w kwietniu i przez następne miesiące miała styczność z setkami innych kandydatów i wielu z nich było niesamowitych, ale głębokie, wnikliwe zrozumienie siły i brutalności Geralta, a także co ważniejsze, jego żartu i wrażliwości przez Henry’ego przesądziło o wyborze. Showrunnerka twierdzi, ze zobaczyła w Henrym dusze Geralta.

 Jeśli Hissrich twierdzi, że Henry nadaje się doskonale to ja jestem gotów jej zaufać. Lauren S. Hissrich jest pisarką i producentką telewizyjną. Zanim powierzono jej Wiedźmina pracowała przy takich serialach jak Daredevil i The Defenders. Showrunnerka serialu wydaje się być bardzo oddana i poświęcona temu projektowi, gotowa zrobić wielkie widowisko, które będzie godnym następcą kończącej się w przyszłym roku Gry o Tron

 A mogło byc tak pięknie 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]