Tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 będzie obsługiwał 80 graczy

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 Twórcy Call of Duty: Black Ops 4  nie pozostają obojętni wobec olbrzymiej popularności produkcji korzystających z modelu battle royale. Takie tytuły jak Fortnite: Battle Royale czy PlayerUnknown’s Battlegrounds cieszą się wielkim zainteresowaniem i z tej panującej mody spróbuje także skorzystać nadchodzący CoD.
 Tryb batlle royale, Blackout pomieści 80 graczy , w porównaniu Fortnite i PUBG mieści 100 graczy. Prawdopodobnie mapa stworzona do rozgrywki w trybie Blackout będzie 1500 razy większa niż Nuketown, czyli plansza z pierwszego CoD: Black Ops, która zostanie odświeżona w najnowszej odsłonie tej podserii. Według wyliczeń jednego z fanów gry mapa będzie zajmować powierzchnię maksymalnie 7,4 kilometrów kwadratowych, w porównaniu Fortnite posiada mapę wielkości 5,5 km kwadratowych.

 Szef studia Dan Bunting, oznajmia, że studio testowało wersje dla 100 graczy. Maksimum zostało zmniejszone, ponieważ dla Treyarch ważniejsze jest kłaść większy nacisk na jakość. Bunting dodaje, że obecna decyzja będzie obowiązywać w startującej niedługo wersji beta, która zaczyna siew przyszłym tygodniu. Do premiery lub tez w jakimś momencie w przyszłości studio może poszerzyć maksymalną liczbę graczy.

 Zombie będą również częścią Blackout’a

Studio Treyarch odpowiedzialne za serie zrezygnowała z kampanii dla jednego gracza, ponieważ nie zdążyli zmieścić się w terminie produkcyjnym. Większość zasobów studia została przeniesiona do trybów wieloosobowych.

Studio potrzebowało aż tylu pracowników przy modułach sieciowych, właśnie ze względu na nowy dla tej serii tryb Battle Royale, który pojawi się w Call od Duty: Black Ops 4 obok tradycyjnych rozgrywek multiplayer oraz nastawionego na kooperację trybu Zombies. Nowa odsłona popularnej serii będzie tworem typowo pod sieciową rozgrywkę.

 Call of Duty: Black Ops 4 pjawi się na konsolach PS4 i Xbox One oraz PC pojawi się 12 października.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy