Tony Hawk's Pro Skater 5 – tegoroczna premiera na PS3 i X360

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk's Pro Skater 5 – tegoroczna premiera na PS3 i X360 - gamedot.pl

Nie potwierdziły się przypuszczenia brytyjskiego serwisu Eurogamer. Gra Tony Hawk's Pro Skater 5 jeszcze w tym tygodniu (obstawiano przyszłoroczny termin) pojawi się na starych konsolach.

 

Tak dla przypomnienia: wersje na PS3 i X360 zaliczyły poślizg wydawniczy, bo developer – ekipa Robomodo - musiał wyeliminować błędy z produktu, który zaoferowano XOne i PlayStation czwartej generacji. W końcowych dniach listopada otrzymaliśmy dużą (prawie 8GB; programiści dodali porcję świeżych treści) aktualizację.

 

Data premiery na X360 i PS3? W odniesieniu do amerykańskiej wersji PS Store wskazuje się na jutrzejszy dzień. Taki termin dotyczy także pudełkowego wydania - zgodnie z ofertą handlowego Amazon US. Europejska premiera raczej powinna przypadać na obecny tydzień.

 

Cóż, warto pamiętać, że Tony przy starych konsolach nie posiada komponentu sieciowego. I jeszcze jedno – trzymamy kciuki za bezproblemową premierę. ;)

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry 5 PL XONE

Far Cry 5 PL XONE

W swojej najnowszej odsłonie nagradzana seria Far Cry przeniesie cię do Ameryki. Witaj w Hope County w Montanie. Ten sielankowy obszar jest domem ludzi kochających wolność - i...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl