System Shock 3 oficjalnie zapowiedziany. Warto wypełnić ankietę...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
System Shock 3 oficjalnie zapowiedziany. Warto wypełnić ankietę... - gamedot.pl

System Shock 3 został potwierdzony – już oficjalnie. Zgodnie z przewidywaniami projekt jest wspierany przez nowego właściciela marki, czytaj Night Dive Studios . Podmiot ten specjalizuje się w przypominaniu starych, a zarazem zasłużonych serii gier. W niedalekiej przyszłości kolejne klasyczne IP otrzyma drugie życie.

 

Za samo SS3 odpowiada OtherSide Entertainment - ekipa, w której pracują prawdziwe (żywe) legendy branży. Część z nich pomagała tworzyć pierwszego System Shocka.

 

 

Na konkrety raczej jeszcze poczekamy (brytyjskie VG247 twierdzi, że do przyszłego roku) – choć wypada już teraz obstawiać scenariusz, w którym SS3 debiutuje na PC i wiodących konsolach. Wydawnicze NDS wspominało, że chce wykorzystać potencjał konsolowego rynku.

 

Swoistą niespodzianką jest odwołanie do wirtualnej rzeczywistości – wszystko w małej ankiecie. Hipotetycznie developer chce eksperymentować z goglami VR. Wspomniana ankieta to też pewien sygnał – developer dopiero zbiera cenne informacje od zainteresowanych graczy.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Yeat Edition PL XONE

Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Yeat Edition PL XONE

Zdobywca ponad 50 tytułów Gry Roku w nowym, ostatecznym wydaniu! Zawiera pełną wersję gry Śródziemie: Cień Mordoru oraz: - Kampanię „Świetlisty Władca” - Kampanię „Król...

79,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl