Odkrywanie podwodnych sekretów w Fallout 4

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Odkrywanie podwodnych sekretów w Fallout 4 - gamedot.pl

Fallout 4 to bez wątpienia produkcja, która może zabrać nam z życia kilkadziesiąt godzin wolnego czasu. Co ciekawe, jeden z fanów zdecydował się na eksplorację zalanych wodą terenów. To właśnie pod powierzchnią wody znajdziemy kilka fajnych lokacji.

 

Nasza ciekawość zostanie nagrodzona dodatkowymi skrzyniami czy sejfami. Niestety nie znajdziemy tu rzeczy naprawdę cennych – niepowtarzalnych. Może poszukiwania odpowiednika słynnej metropolii Rapture (BioShock) są dobrym tematem dla popremierowego DLC?

 

 

I tak opcjonalna aktywność to ponad 30 godzin zabawy (odkrywanie sekretów to przyjemne uczucie). Podwodne środowisko zostało przedstawione na poniższych zdjęciach. Możecie przejrzeć także materiały wideo.

 

100ish% of Fallout 4 Underwater Explored - Potential underwater DLC? Pipes and a Mysterious Sphere with writing on it.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Watch Dogs Legion PC

Gra Watch Dogs Legion PC

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl