Tony Hawk's Pro Skater 5 – czas pobierać dużą łatkę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk's Pro Skater 5 – czas pobierać dużą łatkę - gamedot.pl

Dostępna przy wiodących konsolach gra Tony Hawk’s Pro Skater 5 wreszcie doczekała się poważnej i bez wątpienia wyczekiwanej aktualizacji. Premierowy build był naszpikowany wieloma błędami. Robomodo teraz oferuje nam pożyteczną łatkę – jej rozmiar przy PS4 to niecałe 8GB danych.

 

 

Developer wprowadza zmiany do istniejących poziomów (większa grywalność), a jednocześnie lansuje nowe lokacje (Underground, Wild West). Programiści zadbali także o wymianę tekstur przy niektórych planszach oraz postaciach. Pojawiają się też całkowicie świeże postacie – zaskoczy nas choćby obecność Wojowniczego Żółwia Ninja.

 

Przewidziano także zmiany dla narzędzi pozwalających zbudować własne skateparki. Dodatkowo po aktualizacji fani mogą wskazywać najfajniejsze levele – element społecznościowy. Developer aktywuje także nowe tutoriale i tryby rozgrywki – te drugie są głównie częścią sieciowego komponentu. Robomodo poszerza także funkcjonalność sieciowych rankingów.

 

Activision jeszcze nie wspomina o premierze THPS5 na starych konsolach. Ta przypuszczalnie została przerzucona na przyszły rok.

 

Żródło: Eurogamer UK, VG247 UK

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]