The Astronauts – ekipa Adriana Chmielarza – stworzą nową grę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
The Astronauts – ekipa Adriana Chmielarza – stworzą nową grę - gamedot.pl

Rodzime studio The Astronauts (Zaginięcie Ethana Cartera) będzie pracować nad nowym projektem. Konkretnie mowa o mieszance akcji i przygody, jaka zostanie połączona z charakterystyką modnego w dzisiejszych czasach sandboksa. Developer nie chce już tworzyć zwyczajnego eksplorera (takie przyrównanie do poprzedniego dzieła). Odczuwalnie zwiększona zostanie zawartość gry w... grze. W listingu wspomina się o wykorzystaniu potencjału technologii Unreal Engine 4.

 

Nazywamy się The Astronauts, zrobiliśmy The Vanishing of Ethan Carter, a wcześniej założyciele dziesięć lat działali w People Can Fly (Painkiller, Bulletstorm, Gears of War: Judgment).

 

Robimy nową grę, open world action-adventure. Będzie moc, choć oczywiście nie rzucamy się z motyką na słońce. W każdym razie, jak widać z opisu, tym razem robimy bardziej grę niż eksplorera jak Ethan. Choć nadal będzie w niej nastrój i historia, która ma ciężar, to bez ludzi i stworzeń, które to towarzystwo często chce nas zabić, się nie obejdzie. Poszukujemy tedy programisty AI. Fajnie by było, gdyby potrafił coś jeszcze i mógł pomóc przy innych rzeczach jeśli trzeba -- ale nie jest to warunek konieczny. Warunek konieczny to ogarnąć rozsądne AI na podstawie tego, co oferuje Unreal Engine 4 oraz własnego kodu.

 

Zapewniamy dyskrecję komunikacji. A jak znacie kogoś z Astronautów, możecie pogadać z nim bezposrednio o studiu. Ale oczywiście zapraszamy też do pytań mailem, chętnie odpowiem.

 

-- Adrian Chmielarz

 

Źródło: Skillshot.pl, Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]