beyond dwie dusze cover.jpg

BEYOND: DWIE DUSZE

Seria: Beyond

Beyond: Two Souls jest grą przygodową utrzymaną w konwencji interaktywnego filmu. Dzieło Quantic Dream opowiada historię kobiety związanej z tajemniczym bytem. Nacisk w grze położony jest na jej filmowy aspekt i wybory moralne.

Fabuła: Bohaterką Dwóch Dusz jest Jodie Holmes (grana przez Ellen Page), która od urodzenia jest związana z tajemniczym bytem – Aidenem. Na Jodie ciąży piętno odmieńca z racji tego, że potrafi ona dostrzegać rzeczy dla innych niedostrzegalne, pochodzące z innego wymiaru bytowego. Ale w miarę rozwoju fabuły okazuje się, że tajemnicza istota może przyczynić się do zrozumienia, co istnieje poza światem materialnym. Tym zajmuje się opiekun Jodie, profesor Nathan Dawkins (Willem Dafoe).

Rozgrywka: Beyond: Dwie Dusze jest trójwymiarową grą przygodową, zawierającą jednak elementy zręcznościowe w postaci wykonywania odpowiednich sekwencji za pomocą przycisków. Z uwagi jednak na konsolowy charakter utworu, w przypadku niepowodzenia gracza w obsłudze pada gra wykonuje część czynności automatycznie. Podobnie jak w innym dziele ekipy, Heavy Rain, gracz wielokrotnie zmuszony jest do podejmowania wyborów moralnych, które mają zasadniczy wpływ na dalszy kształt fabuły.

Wasza ocena
10
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PS3

Premiera w Polsce:
Premiera na Świecie:
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.