Kolejne reedycje zmierzają na PS4: czas na Heavy Rain i Beyond: Two Souls

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kolejne reedycje zmierzają na PS4: czas na Heavy Rain i Beyond: Two Souls - gamedot.pl

Wpis z Twittera studia Quantic Dream nie pozostawia żadnych złudzeń. Szykuje się nam reedycja Heavy Rain i Beyond: Two Souls, oczywiście na PS4.

 

 

Obie gry to przygodówki nastawione na dawanie graczom wyborów, dzięki którym fabuła gry może się dynamicznie rozwijać i prowadzić do różnych scen, a nawet zakończeń. Ich twórca, David Cage, odpowiadał również za bardzo ciepło przyjętego Fahrenheita.

 

 

Jedyna kwestia jaka jeszcze nie została rozwiązana to, to czy obie gry będą sprzedawane razem jako zestaw czy jednak osobno.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gears of War 2 PL X360

Gears of War 2 PL X360

Zbliża się zima. Szaleje wojna. Całe miasta są pochłaniane przez nowe zagrożenie pochodzące spod ziemi. Wkrótce ludzkości nie będzie miała czego bronić. Pozostała tylko jedna opcja:...

19,90Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl