Kolejne reedycje zmierzają na PS4: czas na Heavy Rain i Beyond: Two Souls

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Kolejne reedycje zmierzają na PS4: czas na Heavy Rain i Beyond: Two Souls - gamedot.pl

Wpis z Twittera studia Quantic Dream nie pozostawia żadnych złudzeń. Szykuje się nam reedycja Heavy Rain i Beyond: Two Souls, oczywiście na PS4.

 

 

Obie gry to przygodówki nastawione na dawanie graczom wyborów, dzięki którym fabuła gry może się dynamicznie rozwijać i prowadzić do różnych scen, a nawet zakończeń. Ich twórca, David Cage, odpowiadał również za bardzo ciepło przyjętego Fahrenheita.

 

 

Jedyna kwestia jaka jeszcze nie została rozwiązana to, to czy obie gry będą sprzedawane razem jako zestaw czy jednak osobno.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 XONE

Valkyria Chronicles 4 XONE

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl