The Order 1886 będzie mieć kontynuację, postawi ona na gameplay

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
The Order 1886 będzie mieć kontynuację, postawi ona na gameplay - gamedot.pl

The Order 1886 to ciężki przypadek – 5 lat prac nad grą zaowocowało kilkoma godzinami zabawy, z których dobra połowa to oglądanie scenek przerywnikowych. Wiele osób poczuło się rozczarowanych, a oceny w recenzjach leciały na łeb i szyję (chociaż u nas aż tak źle jeszcze nie było). Możliwe jednak, że pojawi się sequel, który naprawi te błędy.

 

Człowiek ukrywający się pod pseudonimem Shinobi602, znany z raportowania sprawdzonych informacji przed tym jak zostaną oficjalnie zapowiedziane tak napisał (na NeoGAF-ie) o tym problemie:

 

W Ready at Dawn pracuje 120-130 osób. Nie jest to mało, ale też nie dużo – z tego co wiem spędzili oni ogromnie dużo czasu dopracowując silnik gry. Po drodze realizacja celów gameplayowych zeszła na drugi plan (…). Jednak kontynuacja będzie skupiać się na rozbudowie systemu rozgrywki – silnik jest już bowiem gotowy (…). Nie oznacza to jednak, że kontynuacja dostała zielone światło, jeśli jednak je dostanie to produkcja na pewno nie będzie trwała 3 lata.

 

Sytuacja jest ciekawa. Zobaczymy czy Sony pozwoli na zrobienie The Order 1887 (czy jakkolwiek będzie się nazywać). Z jednej strony szkoda technologii z drugiej – nie ma przecież gwarancji, że kontynuacja faktycznie da radę zaliczyć przeskok w grywalności. 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Monster Hunter World Iceborne PS4

Monster Hunter World Iceborne PS4

Monster Hunter World: Iceborne to długo wyczekiwane, olbrzymie rozszerzenie fabularne* do wielokrotnie nagradzanej gry Moster Hunter World, będącej najlepiej sprzedającym się tytułem w...

229,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Cinmar (gość) 3 miesiące temu

Nawet jak na kilka godzin ale mam platynę wiele osób nawet nie ma platyny więc jaki morał

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl