Target zaprzecza jakoby powstawała Gra o Tron autorstwa Bethesdy

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Target zaprzecza jakoby powstawała Gra o Tron autorstwa Bethesdy - gamedot.pl

 

 

Wczoraj informowaliśmy o wycieku tajemniczej gry na stronie sklepu Target. Teraz sam sprawca zamieszania wystosował oświadczenie w którym kategorycznie zaprzecza jakoby taka produkcja miała powstawać.

Według Davida Thiera z Forbs dowodów na to, iż mieliśmy doczynienia ze zwykłym fakem jest kilka. Przede wszystkim karta produktu nie posiadała jakiegokolwiek, nawet najmniejszego opisu (zazwyczaj sprzedawcy mają takową wiedzę). Dodatkowo rzekomy produkt widniał na witrynie dość spory okres czasu, co w wypadku wycieku było by praktycznie nie możliwe, a sama karta zniknęła, by po kilkunastu minutach maksymalnie. 

Warto zaznaczyć, że to nie jedyna gra z uniwersum Gry o Tron widoczna na stronie Targetu. Kolejną miała być... Rockstar: Game of Thrones. Teoretycznie dobija, to argumenty pozwalające myśleć, że Bethesda przynajmniej w tym momencie w ogóle myśli o zajęciu się tą słynną serią. Ale czy na pewno? No właśnie. Przecież przed targami E3 przewinęły się spekulacje jakoby popularny wydawca i producent gier rozpoczął współpracę z HBO, której owocem miała być Gra o Tron Project. 

Pamiętajemy jeszcze, że Bethesda ma dwie gry w rękawie, które może w każdej chwili ujawnić. 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy