Street Fighter V – oto pierwszy w historii turniej! Prosto z E3 2015

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Street Fighter V – oto pierwszy w historii turniej! Prosto z E3 2015 - gamedot.pl

Street Fighter V ma być bardzo mocnym tytułem w katalogu PlayStation 4 i turniejową bijatyką numer jeden przez najbliższe kilka lat.  Dlatego nie dziwi, że Capcom stara się przetestować grę tak bardzo jak to tylko możliwe i już na E3 2015 odbył się jej pierwszy turniej (mimo premiery w 2016 roku).

 

Oczywiście dostęp do wczesnej wersji gry, mającej zaledwie sześć postaci (Ryu, Chun-Li, M. Bison, Nash, Cammy, Birdie) otrzymali tylko wybrani gracze, wśród których znalazły się prawdziwe legendy sceny Street Fightera, takie jak Justin Wong i Daigo Umehara. Zobaczcie ich walki i podziwiajcie jak dobrze prezentuje się SFV, naprawdę jest co podziwiać:

 


Premiera wiosną na PS4 i PC. Gra umożliwi granie w multiplayerze między użytkownikami wersji pecetowej i konsolowej

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

GRA LEGO JURASSIC WORLD XONE

Przekształcona w formę klocków LEGO i opowiedziana z charakterystycznym dla TT Games humorem LEGO, porywająca przygoda rekonstruuje niezapomniane sceny i sekwencje akcji z filmów,...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl