Dragons Crown cover.jpg

DRAGON'S CROWN

Seria: Dragon's Crown

w przygotowaniu...

Wasza ocena
9
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PS3

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PSVITA

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Piątek, 30 maja 2014
awatar
Mex
  30-05-2014 08:55

Sony daje najwięcej – dowiedzieliśmy się, że do oferty PlayStation Plus na czerwiec firma dorzuca jeszcze dwie gry i od tego miesiąca będziemy dostawać po dwa tytuły na PlayStation 3, PlayStation 4 i PS Vitę. Dobra nowina nadeszła!

Środa, 28 maja 2014
awatar
Cascad
  28-05-2014 09:39

Tym razem przecieki i plotki zawiodły. Sony przygotowało inny niż przewidywany zestaw gier do czerwcowego PS Plus, w którym znajdzie się szczególnie ciekawa propozycja zwłaszcza dla posiadaczy PS Vita.

Piątek, 21 lutego 2014
awatar
Zombie Grinder
  21-02-2014 14:28

Jak zapewne wielu z mojego pokolenia, uwielbiam chodzone, dwuwymiarowe mordobicia. Przywołują nostalgię za czasami podstawówki, kiedy życie wydawało się beztroskie, a każda nawet najgorsza gra jawiła się jako opus magnum. Dragon’s Crown stworzony przez japońskie Vanillaware (z George’m Katamani na czele), wydany pod banderą Atlusa, obiecywał wszystko o czym od dawna marzyłem. Klimat heroic fantasy, rozgrywka wzięta rodem z klasyków beat’em up, unowocześniona w przestarzałych z dzisiejszej perspektywy aspektach – to się nie mogło nie udać.

Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.