Zmarł ich kolega z klanu – oto salwa honorowa

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Zmarł ich kolega z klanu – oto salwa honorowa - gamedot.pl

Nikomu nie zazdroszczę uczucia żegnania kolegi z klanu – gracza, z którym spędziło się na wspólnej zabawie dziesiątki, jeśli nie setki godzin. Choć powinniśmy przejść nad tym do porządku dziennego to jednak wciąż jestem zasmucony takimi informacjami.

 

Tak się stało z Joshuą R. Stokellem, który 8 czerwca tego roku przegrał walkę z chorobą (Mukowiscydoza) i odszedł z naszego świata. Należał on jednak do klanu DOD (Dads of Destiny) w grze studia Bungie Destiny – i jego koledzy z klanu postanowili choćby wirtualnie wystrzelić dla niego kilka kosmicznych salw w ostatnim pożegnaniu:

 

 

Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę. 

 

Myślę, że można powiedzieć, że został prawdziwą Legendą.
 

 

20 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko...

59,00Do sklepu

20 Komentarzy

awatar
Ezalor (gość) 2 lata temu

'Myślę, że można powiedzieć, że został prawdziwą Legendą.' Niby jak? Nie stał się nikim sławnym umarł jak wiele przed nim oraz po nim. Kilku kolesiów strzelających w kiepskiej gierce na jego cześć jest po prostu...śmieszne.

0 Odpowiedz
Cascad 2 lata temu

bo nie wiem czy wiesz, ale główny bohater w destiny (ktorym jest kazdy gracz, co jest świetnym motywem) ma właśnie cel zostać Legendą. to było nawiązanie do fabuły gry, w której Joshua spędzał tyle czasu

1 Odpowiedz
awatar
Niekryty (gość) 2 lata temu

Sam jesteś kiepski ziomuś i żenujący w dodatku. Nie pozdrawiam.

0 Odpowiedz
awatar
Ezalor (gość) 2 lata temu

To został legendą poprzez kopnięcie w kalendarz? Serio, jak bardzo śmierć jest smutna etc. nie bawmy się w udawanie że obchodzi nas los obcych osób. Nie ma po co palić internetowych zniczyków.

0 Odpowiedz
awatar
Kurde Dzik (gość) 2 lata temu

"Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę."

0 Odpowiedz
awatar
Mexolius (gość) 2 lata temu

Mam wrażenie, że może to być również nawiązanie do filmu "Snajper ("The American Sniper"), którego ostatnia scena to pogrzeb Chrisa Kayle'a, zwanego również Legendą.

0 Odpowiedz
awatar
gowno (gość) 2 lata temu

Ale mozesz zamknąc piżde?

0 Odpowiedz
awatar
krytyk (gość) 2 lata temu

ty k...o

0 Odpowiedz
awatar
Gamer (gość) 2 lata temu

Widze że tu sami mądrzy i starsi ludzie więc wytłumaczę wam na pewien sposób. Wyobraźcie sobie że jesteście członkami koła gospodyń wiejskich. Wszystkie panie znają się jak siostry i tak się traktują. I nagle taka jedna "Stacha" odejdzie i jest lament i łzy. Ale oni interesują się grą, nie potrawami, nie rysunkami tylko czymś co lubią i kochają, coś co ich jednodczy, więc troszeczke współczucia ;/ P.S. prawdziwi gamerzy grający w teamach zrozumieją

0 Odpowiedz
awatar
Przypadkowy ktoś (gość) 2 lata temu

Jasne.. Mimo, że to nie był mój znajomy, nie mój brat z kraju i nawet o nim nie słyszałem to jednak to gracz. Nie ważne w co gra. Nie ważne jak gra. TO JEST GRACZ. Mój brat. Piątka przyjacielu i mam nadzieje, że tam gdzie teraz jesteś rozkminisz coś by dalej grać ;)

0 Odpowiedz
awatar
Młot (gość) 2 lata temu

Tak ale reklamy na filmie są ... Ktoś dobrze napisać śmierć jest straszna ale zmarł jak i wielu przed nim i po nim , nas też to czeka ale "salwa" honorowa w grze to troche nie takt tymbardziej ,że według mnie to ma to na celu tylko nagłośnienia sprawy czyli - kasa kasa kasa ! ...

0 Odpowiedz
awatar
Renegat (gość) 2 lata temu

Widzę, że ktoś tu nie potrafi czytać, cytuję "Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę."

0 Odpowiedz
awatar
Win@32MyDoom (gość) 2 lata temu

Albo ktoś ze starań tworzy fakt dokonany w kontekście fałszywego współczucia.

0 Odpowiedz
awatar
Gamer (gość) 2 lata temu

GG

0 Odpowiedz
awatar
Gertel (gość) 2 lata temu

To smutne, że mozna uzaleznic sie do takiego stopnia...

0 Odpowiedz
awatar
TO PAY RESPECT (gość) 2 lata temu

-F-

0 Odpowiedz
awatar
braga (gość) 2 lata temu

kurde , synu , nie przysyłaj mi takich linków , bo ryczę jak mops chociaż go nie znałam ...

0 Odpowiedz
awatar
Pendelios (gość) 2 lata temu

Postawa godna pochwały, wspaniali przyjaciele. Choć tego nie przeczytają, to i tak składam im wszystkim szczere kondolencje.

0 Odpowiedz
Cascad 2 lata temu

myślę, że jak zobaczą ile razy odtworzono ich film to będą z siebie dumni

0 Odpowiedz
awatar
Miss Klik (gość) 2 lata temu

Wtedy w tajemniczych okolicznościach zginie kolejny snajper

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl