Zmarł ich kolega z klanu – oto salwa honorowa

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Zmarł ich kolega z klanu – oto salwa honorowa - gamedot.pl

Nikomu nie zazdroszczę uczucia żegnania kolegi z klanu – gracza, z którym spędziło się na wspólnej zabawie dziesiątki, jeśli nie setki godzin. Choć powinniśmy przejść nad tym do porządku dziennego to jednak wciąż jestem zasmucony takimi informacjami.

 

Tak się stało z Joshuą R. Stokellem, który 8 czerwca tego roku przegrał walkę z chorobą (Mukowiscydoza) i odszedł z naszego świata. Należał on jednak do klanu DOD (Dads of Destiny) w grze studia Bungie Destiny – i jego koledzy z klanu postanowili choćby wirtualnie wystrzelić dla niego kilka kosmicznych salw w ostatnim pożegnaniu:

 

 

Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę. 

 

Myślę, że można powiedzieć, że został prawdziwą Legendą.
 

 

20 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Battlefield Hardline X360 (gra używana)

Battlefield Hardline X360 (gra używana)

Battlefield Hardline – czyli kolejny Battlefield tym razem osadzony w scenerii walki prawa i bezprawia łączy w sobie najlepsze cechy trybu wieloosobowego serii Battlefield z...

49,00Do sklepu

20 Komentarzy

awatar
Ezalor (gość) 2 lata temu

'Myślę, że można powiedzieć, że został prawdziwą Legendą.' Niby jak? Nie stał się nikim sławnym umarł jak wiele przed nim oraz po nim. Kilku kolesiów strzelających w kiepskiej gierce na jego cześć jest po prostu...śmieszne.

0 Odpowiedz
Cascad 2 lata temu

bo nie wiem czy wiesz, ale główny bohater w destiny (ktorym jest kazdy gracz, co jest świetnym motywem) ma właśnie cel zostać Legendą. to było nawiązanie do fabuły gry, w której Joshua spędzał tyle czasu

1 Odpowiedz
awatar
Niekryty (gość) 2 lata temu

Sam jesteś kiepski ziomuś i żenujący w dodatku. Nie pozdrawiam.

0 Odpowiedz
awatar
Ezalor (gość) 2 lata temu

To został legendą poprzez kopnięcie w kalendarz? Serio, jak bardzo śmierć jest smutna etc. nie bawmy się w udawanie że obchodzi nas los obcych osób. Nie ma po co palić internetowych zniczyków.

0 Odpowiedz
awatar
Kurde Dzik (gość) 2 lata temu

"Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę."

0 Odpowiedz
awatar
Mexolius (gość) 2 lata temu

Mam wrażenie, że może to być również nawiązanie do filmu "Snajper ("The American Sniper"), którego ostatnia scena to pogrzeb Chrisa Kayle'a, zwanego również Legendą.

0 Odpowiedz
awatar
gowno (gość) 2 lata temu

Ale mozesz zamknąc piżde?

0 Odpowiedz
awatar
krytyk (gość) 2 lata temu

ty k...o

0 Odpowiedz
awatar
Gamer (gość) 2 lata temu

Widze że tu sami mądrzy i starsi ludzie więc wytłumaczę wam na pewien sposób. Wyobraźcie sobie że jesteście członkami koła gospodyń wiejskich. Wszystkie panie znają się jak siostry i tak się traktują. I nagle taka jedna "Stacha" odejdzie i jest lament i łzy. Ale oni interesują się grą, nie potrawami, nie rysunkami tylko czymś co lubią i kochają, coś co ich jednodczy, więc troszeczke współczucia ;/ P.S. prawdziwi gamerzy grający w teamach zrozumieją

0 Odpowiedz
awatar
Przypadkowy ktoś (gość) 2 lata temu

Jasne.. Mimo, że to nie był mój znajomy, nie mój brat z kraju i nawet o nim nie słyszałem to jednak to gracz. Nie ważne w co gra. Nie ważne jak gra. TO JEST GRACZ. Mój brat. Piątka przyjacielu i mam nadzieje, że tam gdzie teraz jesteś rozkminisz coś by dalej grać ;)

0 Odpowiedz
awatar
Młot (gość) 2 lata temu

Tak ale reklamy na filmie są ... Ktoś dobrze napisać śmierć jest straszna ale zmarł jak i wielu przed nim i po nim , nas też to czeka ale "salwa" honorowa w grze to troche nie takt tymbardziej ,że według mnie to ma to na celu tylko nagłośnienia sprawy czyli - kasa kasa kasa ! ...

0 Odpowiedz
awatar
Renegat (gość) 2 lata temu

Widzę, że ktoś tu nie potrafi czytać, cytuję "Joshua w 2013 roku zdobył doktorat w dziedzinie mikrobiologii i w swym zawodowym życiu starał się znaleźć lekarstwo na Mukowiscydozę, by pomóc sobie i innym cierpiącym na tę straszną chorobę."

0 Odpowiedz
awatar
Win@32MyDoom (gość) 2 lata temu

Albo ktoś ze starań tworzy fakt dokonany w kontekście fałszywego współczucia.

0 Odpowiedz
awatar
Gamer (gość) 2 lata temu

GG

0 Odpowiedz
awatar
Gertel (gość) 2 lata temu

To smutne, że mozna uzaleznic sie do takiego stopnia...

0 Odpowiedz
awatar
TO PAY RESPECT (gość) 2 lata temu

-F-

0 Odpowiedz
awatar
braga (gość) 2 lata temu

kurde , synu , nie przysyłaj mi takich linków , bo ryczę jak mops chociaż go nie znałam ...

0 Odpowiedz
awatar
Pendelios (gość) 2 lata temu

Postawa godna pochwały, wspaniali przyjaciele. Choć tego nie przeczytają, to i tak składam im wszystkim szczere kondolencje.

0 Odpowiedz
Cascad 2 lata temu

myślę, że jak zobaczą ile razy odtworzono ich film to będą z siebie dumni

0 Odpowiedz
awatar
Miss Klik (gość) 2 lata temu

Wtedy w tajemniczych okolicznościach zginie kolejny snajper

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl