Oficjalna zapowiedź dla DriveClub Bikes

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Oficjalna zapowiedź dla DriveClub Bikes - gamedot.pl

Mieliśmy przecieki, a teraz przychodzi czas na oficjalne informacje. DriveClub Bikes rzeczywiście istnieje. Ba, pozycja pojawiła się już w ofercie PS Store w dwóch formach – samodzielnego produktu (84 PLN) i dużego rozszerzenia (63 PLN).

 

DCB to odseparowana kampania – naszpikowana różnymi wyzwaniami i wyścigami. Dopasowano je do możliwości drzemiących w motorze. Fundamenty rozgrywki – te kojarzone z DriveClub – zostały podtrzymane. Nadal nasze sukcesy są zapisywane na koncie klubu.

 

DriveClub Bikes to: szybka jazda, wielkie emocje, zespołowe działanie i system kustomizacji.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 PC

Cyberpunk 2077 PC

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl