Nowe projekty dla PlayStation VR. Crytek tworzy efektowną grę!

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe projekty dla PlayStation VR. Crytek tworzy efektowną grę! - gamedot.pl

Supermassive Games niedawno stwierdziło, że nie tworzy rozszerzeń dla gry Until Dawn. Developer chyba nie okłamał swoich fanów, bowiem Until Dawn: Rush of Blood jawi się jako samodzielny projekt – projekt dedykowany PSVR.

 

 

Pod charakterystykę gogli podpięto także intrygujące Robinson: The Journey. Za tytuł odpowiada firma Crytek, a zatem wielbiciele dopracowanej wizualizacji mogą spać spokojnie.

 

 

Warto zauważyć, że ponad 200 ekip developerskich chce aktywnie wspierać nowe urządzenie od Sony. Wirtualna rzeczywistość przyciąga do siebie naprawdę utalentowanych ludzi. Obsługa PSVR ma być fajnym dodatkiem np. do bijatyki Tekken 7.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]