• Strona główna
  • Newsy
  • Dzisiejszy livestream z konferencji sony. jedna z niespodzianek to driveclub bikes?

Dzisiejszy livestream z konferencji Sony. Jedna z niespodzianek to Driveclub Bikes?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Dzisiejszy livestream z konferencji Sony. Jedna z niespodzianek to Driveclub Bikes? - gamedot.pl

Już dziś około godziny 18 czasu polskiego Sony zorganizuje specjalną konferencję. Oczywiście posiadacze konsoli PS4 czekają na zapowiedzi nowych gier i... dodatków do znanych tytułów?

 

 

Cóż, wszystko wydaje się możliwe. Szczególnie jeśli popatrzymy na europejską platformę ratingową. Czym jest Driveclub Bikes? Prawdopodobnie to duże DLC dla wyścigowego exclusive'a.

 

 

Co warte podkreślenia, Paul Rustchynsky – jeden z liderów ekipy Evolution - pisze o swojej ekscytacji. Wszystko w odniesieniu do konferencji organizowanej przed Paris Games Week.

 

 

Elementy układanki raczej zaczynają tworzyć logiczną całość. Konkrety poznamy już niedługo. Do newsa wklejam livestream organizowany na YT.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Efootball PES 2020 PS4

Efootball PES 2020 PS4

eFootball PES 2020 otwiera nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej, wprowadzając ważne zmiany, które sprawiają, że każda chwila rozgrywki przepełniona jest...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl