O tym jak patch do gry DoTA 2 daje nową nadzieję fanowi marki Half-Life

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
O tym jak patch do gry DoTA 2 daje nową nadzieję fanowi marki Half-Life - gamedot.pl

Half-Life 3 chyba coraz bardziej przypomina projekt widmo. Mijają lata, a my ciągle szukamy czegoś, co da nową nadzieję. Przecieki nie rozbudzają już większej ekscytacji – raczej trzeba postrzegać je jako źródło palącego bólu. To takie posypywanie solą otwartych ran. Gotowi na najnowszą historię (szczyptę)?

 

Otóż, w aktualizacji do produkcji Dota 2 odnaleziono plik o nazwie hl3.txt. Jego zawartość ujawnia nam choćby odwołania do kooperacji, proceduralnego generowania elementów czy wirtualnej rzeczywistości. Co ciekawe, Valve niedawno zapowiedziało, że dalsze przygody Gordona Freemana nie wykorzystają potencjału gogli VR. Swoją drogą, w całej treści nie znajdziemy słów half, life

 

Fani serii już teraz głosują za odrzuceniem... co-opa. Oczekują tradycyjnego projektu, który postawi na bogatą – jak na standardy gatunku - narrację, aspekt wywoływania szczerych emocji. Wszystko pięknie – tylko znów pochylamy się nad materiałem, który idealnie pasuje do klasycznego trollingu. Celowe działanie Valve?

 

Źródło: Destructoid, GameInformer

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]