Fabularny dodatek do Uncharted 4 może przypominać Left Behind

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Fabularny dodatek do Uncharted 4 może przypominać Left Behind - gamedot.pl

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Uncharted 4 otrzyma fabularne rozszerzenie. Naughty Dog zostało zachęcone sukcesem dodatku Left Behind do hitowego The Last of Us. I właśnie to DLC jest traktowane jako dobra lekcja. Tak naprawdę to... jedyna taka lekcja. Kalifornijska ekipa wcześniej unikała dewelopingu popremierowych historii.

 

Dla ND dodatek przypomina pełnowymiarowy projekt – choć oczywiście jego skala jest mniejsza. Proces tworzenia nadal jest skojarzony z pewną kreatywnością oraz ryzykiem. DLC do Uncharted 4 może śmiało wykorzystać pewne wzorce. Wszak reakcja na Left Behind była pozytywna – ludzie docenili choćby sekwencje, w których zrezygnowano z walki. Naughty Dog skupiło się w nich na emocjonalności...

 

 

Josh Scherr – człowiek odpowiedzialny za założenia narracyjne – w rozmowie z przedstawicielem Official PlayStation Magazine UK mówi także o konieczności unikania wcześniejszych pomyłek. Left Behind miało swoje wady. Ta największa? Zdecydowanie długość zaproponowanej rozrywki. Miejmy nadzieję, że przy Uncharted 4 poznamy dłuższy – poboczny scenariusz.

 

Źródło: POG

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]