Nosgoth będzie free-to-play, ale nie pay-to-win

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nosgoth będzie free-to-play, ale nie pay-to-win - gamedot.pl

George Kelion ze Square-Enix zapewnia, że Nosgoth będzie pozbawiony elementów pay-to-win. Item Shop pozwoli nam na zakup broni, lecz nie będą one lepsze od standardowego uzbrojenia. Przykładowo, działko Fullbore ze sklepu gry będzie mocniejsze od darmowego działka ręcznego, lecz będzie posiadać znacznie mniej amunicji. W Nosgoth pojawi się jednak waluta premium (Rune Stones), która pozwoli nam na zakup boosterów (szybsze zdobywanie złota i doświadczenia) lub kluczy, które na końcu każdego meczu umożliwą nam otwarcie skrzynki zawierającej unikatowe nagrody. Testy alpha tego sieciowego shootera osadzonego w świecie Legacy of Kain zakończą się 24 lutego - wtedy też gra wkroczy w fazę zamkniętych testów beta. Premiera tego tytułu nastąpić ma jeszcze w tym roku.

 

 

 

Źródło: polygon.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]