Mafia III – pierwsze fabularne DLC już w przyszłym miesiącu

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Na oficjalnej stronie twórcy poinformowali o trzech nadchodzących rozszerzeniach. Każde z nich wprowadzi nowe wątki fabularne.

 

Pierwszy dodatek zatytułowany „Gaz  do  dechy!” i ujrzy światło dzienne pod koniec marca. Jak nietrudno się domyślić będzie skupiał się wokół wyścigów samochodowych. Naszym zadaniem będzie poskromienie skorumpowanego szeryfa dręczącego bojowników o prawa człowieka. Podczas realizowania misji sprzymierzymy się z Roxy Laveau.

 

Kolejne DLC nosi nazwę „Niedokończone  sprawy” i ukaże się w maju. W tym dodatku przetną się drogi Lincolna oraz jego tajemniczego wroga jeszcze z czasów wojny w Wietnamie. W pozbyciu się konkurenta pomoże nam John Donovan.

 

Na lipiec zostało zaplanowane ostatnie DLC o tytule „Znak  czasów”. Wedle prośby ojca Jamesa przyjrzymy się sprawie rytualnych morderstw. Trop doprowadzi nas do centrum miasta, gdzie zmierzymy się z grupą fanatyków.

 

 

Wszystkie DLC będą płatne, a twórcy zastrzegają sobie prawo do zmiany daty premiery. Miejmy nadzieję, że chociaż nowe wątki fabularne będą nieco bardziej zróżnicowane niż te z podstawowej wersji gry.

 

źródło: mafiagame.com

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Far Cry New Dawn PL XONE

Far Cry New Dawn PL XONE

Siedemnaście lat po globalnej katastrofie atomowej ludzie powoli otrząsają się z chaosu i zastają dramatycznie zmieniony świat. W Hope County w stanie Montana resztki populacji łączą się...

54,90Do sklepu

0 Komentarzy