Mafia III – pierwsze fabularne DLC już w przyszłym miesiącu

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Na oficjalnej stronie twórcy poinformowali o trzech nadchodzących rozszerzeniach. Każde z nich wprowadzi nowe wątki fabularne.

 

Pierwszy dodatek zatytułowany „Gaz  do  dechy!” i ujrzy światło dzienne pod koniec marca. Jak nietrudno się domyślić będzie skupiał się wokół wyścigów samochodowych. Naszym zadaniem będzie poskromienie skorumpowanego szeryfa dręczącego bojowników o prawa człowieka. Podczas realizowania misji sprzymierzymy się z Roxy Laveau.

 

Kolejne DLC nosi nazwę „Niedokończone  sprawy” i ukaże się w maju. W tym dodatku przetną się drogi Lincolna oraz jego tajemniczego wroga jeszcze z czasów wojny w Wietnamie. W pozbyciu się konkurenta pomoże nam John Donovan.

 

Na lipiec zostało zaplanowane ostatnie DLC o tytule „Znak  czasów”. Wedle prośby ojca Jamesa przyjrzymy się sprawie rytualnych morderstw. Trop doprowadzi nas do centrum miasta, gdzie zmierzymy się z grupą fanatyków.

 

 

Wszystkie DLC będą płatne, a twórcy zastrzegają sobie prawo do zmiany daty premiery. Miejmy nadzieję, że chociaż nowe wątki fabularne będą nieco bardziej zróżnicowane niż te z podstawowej wersji gry.

 

źródło: mafiagame.com

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 XONE

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą...

269,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl