• Strona główna
  • Newsy
  • Jakie są szanse, że star wars: battlefront sprzeda się tak jak battlefield 4?

Jakie są szanse, że Star Wars: Battlefront sprzeda się tak jak Battlefield 4?

Parsec - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Jakie są szanse, że Star Wars: Battlefront sprzeda się tak jak Battlefield 4? - gamedot.pl

Grupa księgowych z EA przewiduje, że najnowsza gra z Gwiezdnymi Wojnami w tytule osiągnie pułap 10 milionów sprzedanych egzemplarzy do końca roku fiskalnego 2016 (do marca 2016). Jednocześnie Elektronicy są już pewni, że Star Wars: Battlefront nie przyniesie im wielkiego zysku, ale tu przecież nie chodzi o pieniądze, a o „produkt wysokiej jakości”...Hehe, widać, że EA z DICE lubią czasem pośmieszkować.

 

Dla porównania, Battlefield 4 sprzedał się w 7 milionach egzemplarzy, a dziś średnia liczba graczy w ciągu całego dnia oscyluje w okolicach 150 tysięcy osób. Powiem Wam, że statystyki prezentują się dosyć słabo, nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt niedawnej premiery Battlefield: Hardline. Miejmy nadzieję, że Battlefront nie będzie mieć podobnego problemu w związku na przykład ze swoimi dwunastoma mapami...

 

 

 

 

Mam nadzieję, ze EA nie powtórzy błedów z praktycznie rokrocznej premiery nowych cześci Battlefielda i postara się, by Battlefront żył odrobinę dłużej za pomocą porządnych DLC trzymających przy sobie fanów Gwiezdnych Wojen.

 

 

 

 

Star Wars: Battlefront ma swoją premierę 17 listopada 2015 roku na platformach PC. Xbox One i PS4.  

 

 

źródło: VG247

zdjęcie: bf4central

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]