Mirror's Edge 2 i Need for Speed w 2016 roku

mefi - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Mirror's Edge 2 i Need for Speed w 2016 roku - gamedot.pl

W trakcie wczorajszej konferencji prezes EA Andrew Wilson ujawnił, że trwają pracę nad kolejną częścią Plants vs. Zombies. Gra ma być kontynuacją Garden Warfare, a szczegóły mamy usłyszeć podczas tegorocznego E3. 

 

Oprócz corocznych gier sportowych (FIFA, NHL i NBA Live), Star Wars: Battlefront, EA ogłosiło, że rozpoczęły się prace nad Need for Speedem. 

 

 

Do tej pory wiedzieliśmy, że prace nad najnowszym Mirror's Edge trwają, ale informacja o Plants vs Zombies jest wielkim zaskoczeniem. Najnowsza część walki między zombiakami a roślinami ma być większa i jeszcze bardziej wyrazista. 

 

EA zastrzega, że daty premier mogą ulec zmianie. Nie podano również konsol, które otrzymają wymienione wyżej gry. Wiemy tylko tyle, że produkcje trafią na najnowszą generację konsol i PC. 

 

 

 

źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

mefimefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]