Halo 5: Guardians może pojawić się na PC

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Halo 5: Guardians może pojawić się na PC - gamedot.pl

Microsoft mocno promuje Windowsa 10. To idealny OS dla graczy... Jednak słowa muszą zostać poparte solidnymi argumentami. Za te mamy uznać komputerowe wydanie dla porządnie odświeżonego Gears of War oraz kooperacyjnego Fable: Legends. Co ciekawe, MS może zaoferować wielbicielom blaszaka także najnowsze Halo.

 

Frank O'Connor – odpowiada za rozwój kultowego IP – szanse ocenia wysoko, myślimy tu właśnie o komputerowym wydaniu Halo 5. Trzeba pamiętać, że Guardians powstawało głównie na sprzęcie od firmy Intel – zatem wykonanie odpowiedniego portowania nie jest gigantycznym wyzwaniem. Oczywiście programiści przy okazji muszą pomyśleć o dobrym wykorzystaniu typowych, komputerowych podzespołów.

 

Franchise director nie formuje tu oficjalnej zapowiedzi, aczkolwiek O'Connor pragnie nam coś przekazać. Otóż, scenariusz typu: „Halo 5 na PC” nie jest zbytnio oderwany od rzeczywistości. Szczególnie w obecnej sytuacji – gdzie Microsoft buduje z Windowsa 10 i XOne jeden ekosystem.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]