Gwiezdne Wojny na Comic-Conie wypadły mega

Parsec - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Gwiezdne Wojny na Comic-Conie wypadły mega - gamedot.pl

Jeśli nie wiecie, czy jest Comic-Con to już spieszę z wyjaśnieniami. To konwent fanów dosłownie wszystkiego: gier, filmów, komiksów, cosplayów i tym podobnych rzeczy. To taki Pyrkon, ale na o wiele większą skalę. Impra jest tak ważna w branży, że na niej pojawiają się twórcy hollywoodzkich filmów, które mogą dobrze się przyjąć wśród nerdów. Nic dziwnego, że na festiwalu pojawił się mały filmik, pokazujący pracę nad siódmym epizodem Gwiezdnych Wojen. To nie jest trailer, ale fani, tacy jak ja, są uszczęśliwieni. To jest to, drodzy państwo...

 

 

Dobrze widzieć Petera Mayhew (Chewbacca), na którego twarzy widać tę nieopisaną radość tworzenia kolejnej części wielkiej trylogii. To kolejny krok pokazujący, że animatronika jest znacznie lepsza niż powszechne wszędzie efekty specjalne.

 

Fajnym dodatkiem jest panel dyskusyjny z ekipą filmową. Fajny klimacik, ciekawe rozmowy, choć trochę ogólne i sama obecność Marka Hamilla, Carrie Fisher i Harrisona Forda była odpowiednią nagrodą za oglądanie. Troje aktorów wygląda całkiem nieźle, Hamill nieźle schudł, Harrison cudowny jak zawsze, Carrie Fisher została najmocniej nadgryziona zębem czasu, lecz wciąż trzyma się całkiem spoko. Cieszę się, że powraca do Gwiezdnych Wojen, bo bez niej nie byłoby tego samego.

 

Zresztą, obczajcie sami. Fisher pojawia się w 40 minucie, Hamill w 42, Ford w 48.  

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl