Comic-Con 2015 zebrany w jedną pigułkę

mefi - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Comic-Con 2015 zebrany w jedną pigułkę - gamedot.pl

Wczoraj zakończyło się jedno z większych świąt prawdziwych fanów komiksów, czyli Comic-Con 2015 odbywające się w San Diego. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie spoglądali jednym okiem na wszystkie nowości podczas paneli i konferencji prowadzonych przez najmożniejszych tego świata.

 

Na imprezie nie mogło zabraknąć informacji o filmie Deadpool, którego gwiazdą jest Ryan Reynolds. Dla mnie najważniejszą informacją jest fakt, że film będzie zachowywał ducha komiksów. Poniżej materiał nagrany przez jednego z widzów.

 

 

Fani X-Men'ów mogli zacierać ręce, ponieważ konferencja w San Diego przyniosła fanom wiele ciekawych informacji. Wiadomo, że w X-Men: Apocalypse będą Jeźdźcy Apokalipsy, czyli mutanci zmanipulowani przez Apocalypse'a. Całość zapowiada się ciekawie, spójrzcie na zwiastun.

 

 

Na Comic-Con pojawili się również twórcy krótkometrażowego Kung Fury, który to zebrał bardzo dobre recenzje. Jak się okazuje plotki mówiące o tym, że to dopiero przedsmak prawdziwego dużego steku miały poparcie w rzeczywistości. David Sandberg, czyli reżyser poinformował, że powstaje pełnometrażowy film, a w przygotowaniu jest również komiks.

 

W San Diego pokazano też kilka ciekawych zwiastunów mniej związanych z komiksami, lecz równie ciekawe jak one. Ash vs Evil Dead zapowiada się dość interesująco, bo w końcu to połączenie humoru z potworami ;)

 

 

3 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro Reignited Trilogy NS

Spyro wrócił i nie boi się pokazać swoich łusek! Smok wrócił i robi dym! Spyro wraca ze swoim ognistym temperamentem w oszałamiającej oprawie HD. Spyro podgrzewa atmosferę jak nigdy...

149,00Do sklepu

3 Komentarze

sandmann21 6 lat temu

Brakuje jeszcze Suicide Squad z GENIALNYM Jokerem i bardzo poprawnego Bat vs Sup :-)

0 Odpowiedz
awatar
Kabat (gość) 6 lat temu

Ten zwiastu do X-Man Apocalypse to chyba jakiś Fan made :P

0 Odpowiedz
mefi 6 lat temu

Lekka zmiana :D

0 Odpowiedz
mefimefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl