Grand Theft Auto V

surmak - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Grand Theft Auto VGrand Theft Auto V będzie bezapelacyjnie największą i najbardziej oczekiwaną premierą tego roku. GTA to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek w świecie gier. Kto nie zna tego tytułu? Kto nigdy nie grał choć w jedną jej odsłonę? Przy okazji tak wyczekiwanych tytułów zawsze pojawia się pytanie czy starczy pudełek z grą dla wszystkich? Nigdy tego nie można być pewnym, dlatego warto zaopatrzyć się w zamówienie przedpremierowe i ze spokojem czekać na wrzesień, kiedy premierę będzie mieć gra.

Kilka ostatnich części GTA ukazywało się tylko w angielskiej wersji językowej, przez co wiele osób mogło mieć problemy ze zrozumieniem fabuły. Z tym koniec! Polski dystrybutor wraz z światowym wydawcą ogłosili, że GTA V ukaże się w wersji z polskimi napisami. Teraz każdy będzie mógł się zagłębić w perfekcynie napisaną fabułę i mistrzowsko poprowadzone dialogi przez Dana Housera.

Końcówka roku 2013 zapowiada się świetnie. Jeszcze tylko wakacje i gracze będą mieli swoje święto. Premiera około 17 września 2013.

Zamów pre-order:Ps3, x360

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

surmak 10 lat temu

najlepsza z batmanem!

0 Odpowiedz
surmaksurmak
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]