Half-Life_Cover.jpg

HALF-LIFE

Seria: Half-Life

Half-Life to pierwszoosobowa strzelanina autorstwa Valve Software, osadzona w świecie science fiction. W Half-Life'ie kierujemy poczynaniami naukowca Gordona Freemana, który po nieudanym eksperymencie naukowym musi zmierzyć się z agresją kosmitów i żołnierzy.

Fabuła: Głównym bohaterem Half-Life'a jest naukowiec Gordon Freeman, pracujący w ośrodku badawczym Black Mesa. Początkowo nic nie zapowiada zagrożenia – naukowcy zajmują się swoimi sprawami. Jednakże nieudany eksperyment naukowy wywołuje inwazję kosmitów, którzy zaczynają siać chaos w kompleksie. Zadaniem Gordona jest najszybsza ucieczka z Black Mesy, co stanowi problem, ponieważ przybyli na miejsce marines w celu zatuszowania sprawy zabijają nie tylko Obcych, ale i naukowców.

Rozgrywka: Akcja Half-Life'a jest przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Dotyczy to wszelkich wydarzeń pojawiających się na ekranie, uruchamianym za sprawą skryptów. Freeman broni się przed hordami Obcych i żołnierzy przy użyciu różnorodnych rodzajów broni, z których amunicję zbiera po poległych wrogach. Naukowiec posiada specjalny kostium chroniący go przed skutkami eksperymentów, który działa jak pancerz chroniący przed wrogami.i uzupełniany jest w polach siłowych.

Wasza ocena
9
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Studio:
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PS2

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Studio:
Wersja językowa:
Angielski
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Niedziela, 07 stycznia 2018
Sobota, 23 września 2017
awatar
YASIU
  23-09-2017 13:20
Studio Future Games Select wraz z byłym pracownikiem Valve stworzyli specjalnego moda do pierwszej części Half-Life zawierającego zupełnie nową historię.
Czwartek, 29 września 2016
awatar
ruthless
  29-09-2016 15:59

Być może prędzej ujrzymy film na podstawie Half-Life niż trzecią odsłonę gry.

Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.