Produkty tygodnia

surmak - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Na weekend i przyszły tydzień przygotowaliśmy dla was dwa produkty tygodnia w okazyjnych cenach.

​Pierwszy z nich to Mysz Razer Naga HEX League of Legends LOL 5600DPI. Jest to specjalna edycja laserowej myszy Razer Naga Hex stylizowana na grę League of Legends. Została stworzona przy współpracy z zawodowymi graczami MOBA, którzy pomogli zaprojektować najbardziej ergonomiczną do tego typu gier mysz. W opakowaniu znajduje się kod dający możliwość odblokowania postaci Tryndamere, króla barbarzyńców.

Drugim produktem jest Klawiatura Natec Genesis RX55 Podświetlana Dla Graczy. Jedna z najnowszych klawiatur stworzonych przez firmę Natec. Cechuje się ona 7 programowalnymi klawiaszmi, tworzeniem makr, podświetleniem i specjalnym gamingowym designem. Oprócz tego klawiatura posiada specjalne oprogramowanie z edytorem profilów i wbudowaną pamięć do zapisywania ustawień. Nadaje się do amatorskich oraz profesionalnych zastosowań i do tego nie koszuje zbyt wiele. Cechuje ją bardzo dobry współczynnik jakości do ceny.

Oba produkty możecie kupić u nas za bardzo atrakcyjną cenę.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

surmaksurmak
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]