Gears of War 4 skąpane w mroku. Wraca stylistyka znana z pierwszej części

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Gears of War 4 skąpane w mroku. Wraca stylistyka znana z pierwszej części - gamedot.pl

Okazuje się, że domo nowej odsłony serii Gears of War (pokazywane na E3 2015) zbiera dość spolaryzowane opinie. Narzeka się na zabawę w ciemności – na ograniczoną widoczność. Nie jest to wina posiadanego ekranu (zastosowanych ustawień). Po prostu developer zamierza postawić na mroczną stylistykę.

 

Szef studia Coalition, Rod Fergusson tłumaczy, że do serii powinna powrócić pewna tajemniczość. Mamy obawiać się rzeczy, których nie widzimy. Drugie i trzecie przygody Marcusa wytraciły styl widziany w części pierwszej (fani szaroburej stylistyki twierdzą, że sequele postawiły na wybuchy – na wizerunek godny CoD-a). Szarańcza nie potrafiła nas zaskoczyć, wywołać przerażenia.

 

 

Źródło: Dualshockers

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Odyssey PL XONE

Assassin's Creed Odyssey PL XONE

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl