infamous second son cover.jpg

INFAMOUS: SECOND SON

Seria: INFAMOUS

InFamous: Second Son to gra akcji z widokiem TPP, w której kształtujemy losy odmieńca o zdolnościach paranormalnych, ściganego przez faszystowski rząd Seattle. Możliwe jest przemieszczanie się po całym mieście, włącznie ze wspinaniem się na dachy wieżowców.

Fabuła. Akcja Second Son dzieje się w mieście Seattle, kontrolowanym przez faszystowski Departament ds. Obrony Zunifikowanej, którego dyrektor Brooke Augustine kontroluje każdy przejaw życia. Ulicami nieustannie przejeżdżają patrole, a przestrzeń miasta jest usiana wszechobecnymi kamerami. Gdy młody mieszkaniec miasta Delsin Rowe odkrywa w sobie zdolności paranormalne, staje się przedmiotem powszechnej obławy. Na szczęście Delsin w walce z policją nie jest sam – dzielnie wspierają go tacy jak on odmieńcy oraz jego brat Reggie.

Rozgrywka. Infamous: Second Son daje nam do dyspozycji otwarty świat, w którym możemy napotkać zarówno urokliwe parki, jak i las wieżowców. Przeciwko nam występują siły opancerzone, śmigłowce oraz snajperzy. Możemy stawić im czoło, używając zdolności zamiany w dym, a z czasem nabywając kolejnych nadnaturalnych zdolności. Tak samo jak w poprzednich częściach, Second Son zawiera system karmy, z związku z czym w zależności od moralnej słuszności postępowań naszego bohatera zależy dalszy rozwój gry.

Wasza ocena
7
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PS4

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Wtorek, 05 maja 2015
Wtorek, 30 grudnia 2014
Środa, 05 listopada 2014
awatar
Cascad
  05-11-2014 10:42

Nareszcie coś się ruszyło. Po słabych miesiącach w PS Plus, Sony chcąc potwierdzić dbanie o usługę podało już część oferty na grudzień i styczeń. Dzięki temu wiemy kiedy otrzymamy pierwsze duże tytuły na PS4.

Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.