Injustice i Infamous: First Light trafią do PS Plus!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Injustice i Infamous: First Light trafią do PS Plus! - gamedot.pl

PS Plus na PS4 to na razie zestaw mniejszych tytułów (choć konkretnych, jak Fez czy Spelunky) na co gracze narzekają od dawna, chcąc „dużych gier”. Po rozpisce na listopad, która jest bardzo blisko przelania czary goryczy Sony zaczęło reagować i teraz podało swoje plany związane z darmowymi grami dla Plusowiczów na PS4 na kolejne dwa miesiące. I trzeba przyznać, że widać w nich sporą poprawę.

 

 

W grudniu do kolekcji dołączą Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition i Secret Ponchos. W styczniu 2014 Infamous: First Light (dodatek stand alone do Second Son) i The Swapper. Co trafi w tych miesiącach na Vitę i PS3 wciąż jest zagadką, ale posiadacze PS4 nareszcie dostali tytuły, które choć trochę wysilą ich platformę nowej generacji.


Oby przyszłość była jeszcze lepsza bo Sony wyraźnie musi pozbyć się smrodu jaki narobił się wokół firmy przez wadliwą aktualizację 2.0 i ogromne kłopoty z serwerami Driveclub

 

źródło: psblog

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

graba 9 lat temu

Bardzo sprytne posunięcie ze strony Sony. Rok temu ludzie gdy kupowali PS4 na premierę brali też w większości abonament roczny PS+ bo wtedy jeszcze PS+ robił wrażenie (szczególnie na PS3). Teraz ludziom ten abonament zaczyna się kończyć i Sony próbuje przekonać gracza, że będzie lepiej w co JA jakoś niewierze. ;)

1 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]