Games with Gold – oferta na czerwiec

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Games with Gold – oferta na czerwiec - gamedot.pl

Czerwcowa rozpiska dla programu Games with Gold (konkurencja dla PS+) została opublikowana przez Microsoft. Posiadacze XOne mogą liczyć na Massive Chalice. Tytuł wykreowany przez niezależną ekipę Double Fine (pomagał tu Kickstarter) stawia na mechanizmy, które zazwyczaj widzimy w strategiach opartych na turach. Pool Nation FX zostało utrzymane w ofercie.

 

Do X360 kierowane są zdecydowanie lepsze bonusy. Od 1 czerwca za friko (choć po opłaceniu subskrypcji Xbox Live Gold) pobierzemy Just Cause 2. Produkcja studia Avalanche zostanie zastąpiona 16 czerwca przez Thiefa. Chodzi tu rzecz jasna o wydany w zeszłym roku reboot popularnej serii.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]