From Software prawdopodobnie zakończy cykl Dark Souls

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
From Software prawdopodobnie zakończy cykl Dark Souls - gamedot.pl

Dark Souls 3 najprawdopodobniej będzie traktowane jako zwieńczenie mrocznej sagi. Dlaczego? Albowiem Hidetaki Miyazaki chce spróbować czegoś nowego. Nieprzerwana eksploatacja jednego uniwersum nie jest dobrym pomysłem (te słowa odnoszą się także do Bloodborne). Rozmówca serwisu Gamespot nie chce stawiać sobie sztucznych ograniczeń – wydaje się, że From Software też ma swoje ambicje.

 

W przyszłości zobaczymy całkowicie świeże projekty – rzeczy bazujące na zebranym doświadczeniu, a jednocześnie poszukujące pomysłu na siebie. Fani muszą wiedzieć, że Dark Souls 3 jest ważnym etapem – w długim procesie ewolucji.

 

Cóż, według nieoficjalnych doniesień From Software tworzy dla Sony tajemniczego jRPG-a. To właśnie szansa dla japońskiej ekipy na to, by spróbować czegoś nowego. Wiadomo, plotki nie zawsze przekształcają się w ekscytujące fakty.

 

Samo – nadal hipotetyczne - Bloodborne 2 może być stworzone przez Sony Japan Studio. Warto pamiętać, że japońska korporacja może zainwestować też w cykl Demon's Souls.

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]