Game of Thrones – potwierdzono drugi sezon

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Game of Thrones – potwierdzono drugi sezon - gamedot.pl

Interaktywna Gra o Tron będzie kontynuowana. Telltale Games realizuje swoje wcześniejsze plany, a zatem słowa wypowiadane przez Kevina Brunera to raczej taka... oczywista oczywistość :) Drugi sezon powoli otrzymuje kolejne elementy.

 

Co ważne, szef wspomnianej ekipy zapowiada utrzymanie pewnej formuły. Mowa choćby o grywalności kilku postaci (Bruner nie rzuca liczbami). Taka koncepcja jest wymagająca dla designerów, aczkolwiek dzięki niej cała narracja może być prezentowana z rożnych – czasami naprawdę odmiennych - perspektyw.

 

Rzecz jasna podsumowanie pierwszego sezonu będzie istotne dla kolejnych epizodów. Będziemy szukać odpowiedzi na ważne pytania. Otrzymamy odpowiednie rozwinięcie historii, jaką już znamy – wszak Season One jest kompletny. Dalsze wzloty i upadki rodziny Forresterów będą kształtowane przez nasze wybory

 

Kiedy premiera nowego epizodu? Niestety nie znamy jeszcze konkretnego terminu. Niektórzy stawiają na pierwszą połowę przyszłego roku. Jesienny czas może być zarezerwowany dla trzeciego sezonu hitowego The Walking Dead.

 

Źródło: Gamespot, Eurogamer UK

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]