From Software już tworzy następnego exclusive'a dla PS4

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
From Software już tworzy następnego exclusive'a dla PS4 - gamedot.pl

Stosunkowo niedawno Sony, a właściwie Shuhei Yoshida potwierdził, że japońska korporacja inwestuje w sporą liczbę produkcji ekskluzywnych. W tym zbiorze jednak nie ma miejsca na klasycznego jRPG-a. Takie są oficjalne informacje.

 

Mimo to człowiek o nicku Verendus – trudniący się gromadzeniem poufnych, zakulisowych wiadomości (tzw. insider) - uważa, że Shu zastosował tu swoistą zasłonę dymną. Prawda jest zupełnie inna. Albowiem studio From Software tworzy dla PS4 jRPG-a. Jest to przedsięwzięcie finansowane przez producenta konsol PlayStation.

 

Warto pamiętać, że From Software (saga Dark Souls) wyprodukowało dla następczyni PS3 grę Bloodborne. Owszem, Sony jakiś czas temu potwierdziło, że nadal chce współpracować z japońskim developerem.

 

Na ten moment przedstawione informacje to „zwyczajna” plotka – choć rzecz jasna już wielu posiadaczy PS4 ma nadzieję, że rewelacje od branżowego insidera już niedługo przekształcą się w ekscytujące fakty.

 

Źródło: NeoGAF, Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia Edycja Ostateczna XONE

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i...

169,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl