Star Wars: Battlefront - teaser dla DLC The Battle of Jakku

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Star Wars: Battlefront  - teaser dla DLC The Battle of Jakku - gamedot.pl

DICE oraz EA prezentują pierwszy materiał wideo – filmik promujący dodatek The Battle of Jakku. Swoją drogą, o tym DLC wspominano już przy zapowiedzi Battlefronta. Rozszerzenie przedstawia środowisko, wydarzenia związane w pewien sposób z najnowszym – filmowym Epizodem.

 

Developer stawia na intensywne starcia (powietrzne, lądowe), a także ciekawy design. Mowa o wielkości zaprojektowanych struktur. Widzimy tu wiele kontrastów (choćby Gwiezdny Niszczyciel, a piechota po stronie Rebelii). DICE niejako nawiązuje do walki Dawida z Goliatem.

 

 

The Battle of Jakku to całkowicie darmowy pakiet. Osoby zamawiające pre-order Battlefronta pobiorą go 1 grudnia. Pozostałych graczy obowiązuje 8 dzień tego samego miesiąca.

 

Źródło: AGB

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Soul Calibur VI XONE

Soul Calibur VI XONE

Z gościnnym występem grywalnej posti Geralta z Rivii z bestsellerowej serii gier Wiedźmin®! SOULCALIBUR VI to najnowsza część pionierskiej serii bijatyk 3D opartej na walce bronią...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl